elfa restoranas vilniuje logotipas elfa restoranas vilniuje logotipas elfa restoranas vilniuje degustacija elfa restoranas vilniuje logotipas elfa restoranas vilniuje scena elfa restoranas vilniuje logotipas

Baro Vadovas Donatas

Donatas! Žmogus, kuris savo rankom Elfa barą pradėjo ir čia tvarkosi iki šiol. Be jo nebūtų nei lango į LOFTO sceną, nei juostinių Elfa grotuvų kolekcijos, kurioje (irgi Donato iniciatyva) sukasi čia besilankančių žmonių muzikiniai takeliai. Norit ekskursijos po aparatų galeriją? – Užsukit pas Donatą, norit naujos profilio nuotraukos? – Irgi padės Donatas, o kad jaudulio būtų mažiau, dar ir įpils.

va tai tas donatas elfa baras vilnius

Virtuvės Šefas Romas

Susipažinkite – Elfa BBQ meistras ir virtuvės galva Romas Giriūnas, nuo 1996 metų muzikos pasaulyje dar pažįstamas Dr.Jahngle vardu. Ir tai tik menka dalis jo įspūdingos biografijos. 2014 metais ofisą iškeitęs į virtuvės peilį Romas BBQ karjerą pradėjo teisingai pagarsėjusiame Wild at Heart bare Olandijoje, kur įmynęs dūmo paslaptis sugrįžo namo jomis, ir žinoma, savo muzika pasidalinti. Dabar jis čia – sukasi tarp lauko rūkyklos, krepšinio aikštelės ir grotuvų, kuriuos jam pakuriam kiekvieną Rastadienį!

romas giriunas cr-edit doctah jahngle elfa restoranas vilniuje
elfa lietuviski rukytos mesos gaminiai

ELFA Smoke House

Svarbiausias Elfa virtuvės akcentas – 24/7 rūkstanti, ąžuolo malkomis kūrenama lauko rūkykla, kur vertinant natūralumą, šviežumą ir tvaraus gaminimo principus, prasideda visos Elfa virtuvės istorijos.

Ten rūkome ingredientus patiekalams, gaminius namams bei pildome jūsų asmeninius norus, dėl kurių kviečiame pabendrauti asmeniškai.

🔥 Ąžuolo malkomis kūrenamos lauko krosnys

🔥 Mišri, puikiai išmanoma rūkymo technologija

🔥 Tik šviežia ir aukščiausius kokybės standartus atitinkanti mėsa bei žuvis

🔥 Viskas nuo pradžių iki galo sukurta mūsų arba būtent mums

elfa vilnius uzsakyk per bolt food

ARBA TELEFONU +370 602 60063